Putni

Pirmkārt, gribētu uzsvērt, ka šeit publicētā informācija, saturs nepretendē uz pilnīgu taisnību – var būt kļūdiņas, neprecizitātes, jo ar putniem joprojām esmu uz Jūs (protams, pazīstu visbiežāk sastopamās putnu sugas…).

Otrkārt, esmu izvirzījis sev par mērķi šajā blogā apkopot pēc iespējas vairāk putnu sugu bildes vienuviet (tas nozīmē to, ka šajā lapā plānoju ievietot bildes arī no nebrīvē turētajiem putniem, kā arī putniem, kuru fotogrāfijas iegūtas ārpus Latvijas Republikas robežām).

Treškārt, ja ir interese par bildēm, bilžu publicēšanu un izmantošanu – droši sazinieties ar mani caur e-pastu: gatis.vilbrants@gmail.com (nekožu un neesmu nemaz tik briesmīgs).

Ceturtkārt, uz šo brīdi blogā publicētas 166 (no tām 150 fotografētas brīvā dabā, pārsvarā Latvijā) putnu sugu 3330 (3272) bildes.

Piektkārt, bloga sakārtošanas procesa laikā šeit būs saites tikai uz tām putnu sugām, kurām būs pievienotas visas saites un apraksts, kuru uzskatu par nepieciešamu.

Putni, kuru fotogrāfijas tapušas Latvijas brīvdabā

Baltais stārķis. Ciconia ciconia. White stork.Baltmuguras dzenis. Dendrocopos leucotos. White-backed woodpecker.Baltpieres zoss. Anser albifrons. White-fronted goose.Baltvēderis. Anas penelope. Wigeon.Bezdelīga. Hirundo rustica. Barn swallow.Bišu dzenis. Merops apiaster. European bee eater.Brūnā čakste. Lanius collurio. Red-backed shrike.Cekulainais cīrulis. Galerida cristata. Crested Lark.Brūnspārnu ķauķis. Sylvia communis. Whitethroat.Cekulzīlīte. Lophophanes cristatus. Crested tit.Cekulzīriņš. Sterna sandvicensis. Sandwich tern.

Putni, kuru fotogrāfijas tapušas nebrīvē vai ārpus Latvijas Republikas robežām
*Āfrikas baltmuguras grifs. Gyps africanus. African white-backed vultureZildzeltenā ara. Ara ararauna. Blue-and-yellow Macaw.

Advertisements
  1. 2014/04/10 at 10:35

    Vienmēr esmu apbrīnojis cilvēkus, kas spēj atpazīt tik daudz putnu. Lielākā daļa, domāju, atpazīst labi ja kādus 20.

  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: